WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE 

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni im. ks. Jana Twardowskiego  

     Gimnazjum                                                             Szkoła Podstawowa

Opiekun: Bożena Gogola- Basińska ;Uczestnicy Daniel Gnutek ,Emil Szafrański, Wiktor Żurek

Opiekun: Jerzy Jarosz; Uczestnicy: Patryk Biały, Arkadiusz Piorecki , Dominik Biały


WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE 

  Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach

Opiekun:  Robert Mazurek; Uczestnicy: Wiktoria Korgol, Paweł Iwanowski i Dawid Czerniakowski

Gimnazjum Specjalne nr 149 w Warszawie

Opiekunowie: Mirosława Ostalska, Karol Grochala;Uczestnicy: Sebastian Wojtasik, Patryk Kaczmarczyk, Aleksander Yeusa

  Zespół Placówek Edukacyjnych w Nowym Dworze
Mazowieckim

Gimnazjum

Opiekun: Ryszard Gumiński; Uczestnicy: Dominik Koźniewski, Sylwester Koźniewski, Dawid Pogorzelski

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu

Gimnazjum

Opiekun: Marta Szymanowska; Uczestnicy: Kacper Janik, Krzysztof Jaworski, Maciej Podolski

Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu

Opiekun: Krzysztof Czajka; Uczestnicy: Mateusz Szkudlarek, Dawid Włodarczak, Antoni Kościecha

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLASKIE

Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 10 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu

Gimnazjum nr 55                                             

Opiekun: Marcin Bojarski; Uczestnicy: Janczak Marcin, Paczka Renata, Rakowicz Dawid

Szkoła Podstawowa nr 87

Opiekun: Violetta Malarczyk; Uczestnicy: Liśkiewicz Hubert, Mieczkowska Żaneta, Skubisz Dawid

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusza Korczaka we Wschowie

     Gimnazjum               

Opiekun: mgr Dariusz Romanowicz, Uczestnicy: Wojciech Kaczmarek, Kacper Juszkiewicz, Adrian Młotkowski

Szkoła Podstawowa

Opiekun: Bartosz Jankowiak, Uczestnicy: Mateusz Łysio, Kamil Olenkiewicz, Mateusz Guziak

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Szkoła Podstawowa nr 55 w Katowicach

     Gimnazjum       

Opiekun: Aleksandra Borkowska; Uczestnicy: Kamil Gajda, Ewelina Kindla, Bolesław Nowak

Szkoła Podstawowa

Opiekun: Bartosz Gaweł; Uczestnicy: Radosław Gajda, Daniel Skolik, Daniel Ottenburger

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

 Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
w Kamieniu Pomorskim

     Gimnazjum       

Opiekun: Iwona Belewska; Uczestnicy: Weronika Prość , Dominik Ciok, Krystian Zautys

Szkoła Podstawowa

Opiekun: Agnieszka Wawrzyniak; Uczestnicy: Nikola Wiśniewska, Kacper Potomski, Adrian Rutkowski OPIEKUN, Agnieszka Wawrzyniak

 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach

Gimnazjum

Opiekun: Wiesław Kęsy; Uczestnicy: Natalia Lisicka, Daniel Szulczewski, Agnieszka Walkiewicz

Szkoła Podstawowa

Opiekun: Joanna Wrzosek; Uczestnicy: Szymon Fedorowski, Michał Osiński, Wiktoria Wójcik